HronikaKacigom smrskao čoveku lobanju u Beogradu: Zbog nesuglasica u saobraćaju muškarcu se...

Kacigom smrskao čoveku lobanju u Beogradu: Zbog nesuglasica u saobraćaju muškarcu se bore za život

spot_img
spot_img

Jeziv napad dogodio se juče u Ulici dr Ivkovića u Beogradu kada je za sada neidentifikovani motociklista pretukao muškarca koji je vozio automobil.

Naime, između NN motocikliste i vozača automobila „mercedes“ došlo je do svađe u saobraćaju, nakon koje je motorista rukama i nogama udarao M. J. u predelu tela, a zatim je skinuo kacigu i krvnički ga udarao kacigom u glavu.

M. J. je prevezen u Urgentni centar, gde mu je ukazana lekarska pomoć i konstatovane teške telesne povrede opasne po život. On je zadržan na odeljenju neurohirurgije.

Podsetimo, pre tri dana došlo je do svađe u saobraćaju koja je takođe eskalirala kada je muškarac iz kese izvadio sataru i napao drugog muškarca.

Napad u kom je kao oružje korišćena satara dogodio se juče usred dana, oko 17 sati, u Ulici kralja Petra Prvog u Kaluđerici, a zbog nanošenja teških telesnih povreda uhapšen je F. R. (25) iz Kaluđerice.

On je išao ulicom kad je naišao automobil „reno“ u kom su bili T. I. (51) i R. L. (44), nakon čega je došlo do verbalnog sukoba oko pešačkog prelaza. Vozač automobila R. L. je, tokom svađe, izašao iz vozila i krenuo ka F. R. koji je, iz kese koju je nosio, izvadio sataru, isekao ga po rukama, a zatim pobegao sa mesta napada. R. L. je zadobio teške telesne povrede i nakon ukazane hitne medicinske pomoći prevezen je u Urgentni centar.

Policija je odmah raspisala akciju „Vihor 3“ i započela potragu za napadačem. Pripadnici Interventne jedinice policije F. R. su pronašli kod kuće, a pretresom stana u kom živi pronađena je satara kojom je izvršio napad, kao i odeća u kojoj je bio u trenutku sukoba, a na kojoj je bilo tragova krvi.

Kako je saznao Telegraf.rs, F. R. je bio u kućnom pritvoru sa nanogicom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Umešana u međunarodni kriminal? Ovo je razlog hapšenja transrodne pevačice…

Transrodna pevačica Elektra Elit uhapšena je nakon što je...

POLICIJA GA JURILA OD GLOŽANA DO BEGEČA I UHAPSILA! Tokom potere izbacivao pakete, zaplenjeno oko 5,5 kilograma marihuane

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili su oko...

Požar zahvatio pomoćni objekat i krov porodične kuće u Bačkom Petrovcu (FOTO)

Danas posle podne izbio je požar koji je zahvatio...

POLICIJA GA JURILA OD GLOŽANA DO BEGEČA I UHAPSILA! Tokom potere izbacivao pakete, zaplenjeno oko 5,5 kilograma marihuane

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili su oko...