HronikaOglasila da prodaje telefon, a prodala šrafove: Beograđanka "pala" u Novom Sadu

Oglasila da prodaje telefon, a prodala šrafove: Beograđanka „pala“ u Novom Sadu

spot_img
spot_img

Policija u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv T. P. (22) iz Beograda, zbog sumnje da je učinila dva krivična dela, prevara i prevara u pokušaju.

Sumnja se da je ona oglasila prodaju mobilnog telefona, po ceni od 700 evra, a onda kupcu, tridesettrogodišnjem Novosađaninu, predala hermetički zatvorenu originalnu kutiju u kojoj su, umesto telefona, bili šrafovi.

Sutradan ga je, kako se, sumnja, ponovo kontaktirala i ponudila mu na prodaju još dva mobilna telefona.

Policija ju je uhapsila prilikom primopredaje i pronašla kod nje još dve kutije u kojima su, takođe, bili šrafovi.

Po nalogu nadležnog tužioca, protiv nje će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.

tanjug

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Turčin svirepo pretučen u Surčinu: Napadači mu slomili lobanju!

Mladi turski državljanin A. M. P. (25) brutalno je...

Mladić (19) uhapšen zbog pokušaja ubistva u Nišu! Vršnjaka izbo nožem, bori se za život

Policija u Nišu uhapsila je danas S.N. (19) iz...

PRESEKAO SAJLU, UKRAO BICIKL, PA PONOVIO DELO! Mladić uhapšen zbog dve krađe u Bačkoj Palanci

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bačkoj Palanci, u saradnji...