POLICIJSKI službenici sektora unutrašnje kontrole MUP priveli su dvojicu bliskih saradnika Veselina Milića, doskorašnjeg načelnika policijske uprave u Beogradu.
Sumnjiče se da su izvršili krivično delo zloupotreba službenog položaja.
Reč je o V.M. (41), inače načelnik zakonitosti u PU Beograd i N.K. (36) iz policijske stanice Vračar, zbog sumnje da su nezakonito izdavali dozvole za nabavku oružja.
novosti.rs







