Jutros nešto posle 07.00 časova došlo je do teške saobraćajne nezgode na autoputu iz pravca Beograda ka Novom Sadu između Beške i Kovilja a u nezgodi su učestvovali kombi i kamion.
Prema rečima portparola Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad doktora Zorana Krulja, njihova ekipa intervenisala je po prvom prioritetu u 07 časova i 07 minuta.
U nezgodi su povređene četiri muške osobe starosti (26), (21), (36) i (28). Svi su nakon inicijalnog zbrinjavanja na licu mesta, kolima hitne pomoći prevezeni u Urgentni centar na odeljenje hirurguje. Pacijent starosti (28) zadobio je višestruke politraumatske povrede.
Na licu mesta bili su prisusti i vatrogasci.
nsuzivo.rs







