Foto: nsuzivo.rs/Pavle Pejić

U Novom Sadu se danas očekuje maksimalna temperatura od 13 stepeni, dok je jutarnja pet stepeni. Prestanak padavina se očekuje tokom noći, a sutra nas očekuje temperatura od 17 stepeni sa više sunca i bez padavina.

Foto: nsuzivo.rs/Pavle Pejić

Iz RHMZ danas najavljuju hladnije vreme u svim delovima naše zemlje, a na planinama će padati sneg. Ujutru će duvati košava, a tokom dana vetar će biti u skretanju na jugozapadni, u Vojvodini slabog do umerenog intenziteta, a u ostalim krajevima povremeno jak.

subotu promenlјivo uz smenu sunčanih i oblačnih intervala i uz ređu pojavu kratkotrajne kiše ili lokalnog plјuska. Od nedelјe do četvrtka nestabilno s čestom kišom, plјuskovima i grmlјavinom (na visokim planinama i sa snegom), a nakon toga se očekuje stabilizacija vremena. Maksimalna temperatura u većini mesta od 16 do 19 °S”, najavio je RHMZ.

Foto: nsuzivo.rs/Pavle Pejić

U Srbiji je danas na snazi žuti meteo alarm zbog kiše i grmljavine, a to znači da vreme može biti potencijalno opasno.

kurir.rs/nsuzivo.rs

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments