Rukometaši VOJVODINE u FINALU Kupa Srbije! Savladan Radnički iz Kragujevca

Pobedom nad Radničkim iz Kragujevca, rukometaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa Srbije koji nosi naziv po našem legendarnom stručnjaku prof. doktoru Branislavu Pokrajincu

Teška utakmica i pobeda za finale.

Egal u prvom poluvremenu, iako je Vojvodina dobro otvorila utakmicu i imala prednost od 7:3. Prvi deo drugog poluvremena pripao je Radničkom koji je vodio sa 18:16 nakon čega naš tim pravi razliku i održava prednost od gol ili dva do kraja utakmice za konačnih 23:21.
Najbolji pojedinac na utakmici bio je iskusni srednjak Nemanja Pribak koji je šutirao 6 od 7 poput mladog pivotmena Luke Rogana. Treba istaći i sjajan nastup golmana Beduia koji je imao procenat uspešnosti u odbranama od 46%.

Finalni turnir održava se u Leskovcu, a Vojvodina koja brani trofej uspela je u prvom polufinalnom meču da savlada kragujevački Radnički sa 23:21 (12:12).

Protivnik u finalu biće bolji iz duela domaće Dubočice i šabačke Metaloplastike.