EVO ZAŠTO VOLIMO FUDBAL! MEGA IZNENAĐENJE na MUNDIJALU! Saudijska Arabija nakon preokreta savladala ARGENTINU! (VIDEO)

Prvi od četiri meča trećeg dana doneo nam je pravu senzaciju! Iako je reprezentacija Argentine predvođena Leo Mesijem konkurent za osvajanje Svetskog prvenstva, današnji duel sa Saudijskom Arabijom dokazuje da će ovaj Mundijal biti daleko neizvesniji.

Argentina je povela sa 1:0 nakon pogotka kapitena Lea Mesija sa bele tačke. “Gaučosi” su dominirali u prvih 45min, ali sjajnim pozicioniranjem igrača Saudijske Arabije, poništena su čak dva gola zbog ofsajd pozicije u kojima se nalazio Lautaro Martinez.

Gol za izjednačenje usledio je u 48. minutu koji je postigao Saleh Al Šehri, a zatim sledi pravi šok u 53. minutu nakon solo prodora i prelepog udarca Al Davsarija.

Usledilo je mnogo žutih kartona do kraja meča za “goste” аli misija je uspešno obavljena, favorit je u nokdaunu.

Saudijska Arabija je ovom pobedom upisala prva tri boda na Mundijalu i samim tim, napravila istorijsku senzaciju.

U 14.00 igraju Danska i Tunis, u 17 se sastaju Meksiko i Poljska, a dan se završava dvobojem Francuske i Australije od 20 sati.