Danas je održana Izborna skupština Fudbalskog saveza Grada Novog Sada, na kojoj je izabran predsednik saveza za novi četvorogodišnji mandat.
Za mesto prvog čoveka novosadskog fudbala kandidovali su se Majo Vujović, nekadašnji fudbalski arbitar i donedavni predsednik Sudijske organizacije grada, kao i aktuelni predsednik Saveza Novak Kostrešević, koji u izborni proces ulazi kao favorit za nastavak mandata.
Skupština je održana u Amfiteatru Sportskog i poslovnog centra „Vojvodina“. Bilo je prisutno 44 od postojećih 47 delegata, a odlukom većine Novak Kostrešević postao je novi-stari predsednik i na čelu Saveza ostaće do 2030. godine.
nsuzivo.rs







