Novi SadHumanitarna akcija „Slatkiš za slatkiše“ okuplja Novosađane u misiji darivanja: Evo kako...

Humanitarna akcija „Slatkiš za slatkiše“ okuplja Novosađane u misiji darivanja: Evo kako možete postati nečiji Deda Mraz

spot_img
spot_img

Udruženje građana „Novi Sad“ pokrenulo je prednovogodišnju humanitarnu akciju „Slatkiš za slatkiše – zajedno možemo više“, čiji je cilj da obraduje decu iz Svratišta i mališane sa cerebralnom paralizom.

Građani mogu učestvovati kupovinom slatkiša ili uplatom novčane donacije, nakon čega volonteri udruženja sa ljubavlju pakuju poklone za mališane. Takođe, moguće je i samostalno pripremiti paket, a volonteri dolaze na kućnu adresu da ga preuzmu.
Za sve informacije otvorena je kontakt linija 064/294-3241.

Donacije se mogu uplatiti na žiro račun 325-95006000051658-82, a akcija traje do 17. decembra, kada će prikupljeni paketi biti podeljeni deci kako bi im praznici bili ispunjeni radošću i osmehom.

Organizatori poručuju da i mali gest dobrote može nekom detetu ulepšati praznike i pozivaju sve ljude dobre volje da se uključe u akciju.

nsuzivo.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

(VIDEO) SNAŽNA PORUKA ZA SRPSKU NOVU GODINU: SIGA najavila godinu pobede i kontrarevolucije

Nevladina organizacija SIGA uputila je poruku povodom dočeka Srpske...

(FOTO) OPŠTINA BEOČIN DOBIJA MEĐUNARODNO PRISTANIŠTE: Počeli veliki radovi u Banoštoru

U naselju Banoštor, na teritoriji opštine Beočin, zvanično je...