Istaknuto (ARHIVA)Najmlađi se crtežima, igračkama i cvećem opraštaju od najvoljenijeg psa Novog Sada...

Najmlađi se crtežima, igračkama i cvećem opraštaju od najvoljenijeg psa Novog Sada (FOTO)

spot_img
spot_img

Naš portal pisao je u subotu o psu Senki, simbolu Radničke ulice i Zavoda za zaštitu prirode, koja je podlegla povredama nakon što je udario automobil. 

Građani su počeli da se opraštaju od Senke, ostavljajući ispred ulaznih vrata muzeja cveće, igračke, crteže, a krasi ih i fotografija Senke sa našeg portala nastala prošle godine.

Foto: nsuzivo.rs

Senka je bila omiljena među decom, iako ih se bojala, jer nije imala lep tretman kod nekih osnovaca pre više od deceniju. Bila je pas čuvar muzeja, dok se u Zavodu takođe nalazi još jedan od miljenika ove ustanove i sugrađana, a to je pas Maza.

Foto: nsuzivo.rs/Stefan Koprivica

nsuzivo.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

ORDEN POVODOM STO GODINA RADA! Arhiv Vojvodine odlikovan visokim državnim priznanjem za izuzetne zasluge

Arhiv Vojvodine odlikovan je povodom Dana državnosti Srbije –...

Danas i sutra besplatan parking u Novom Sadu

JKP “Parking servis” za vreme praznika neće naplaćivati parkiranje...

Gradonačelnik Novog Sada uputio saučešće povodom smrti Tatjane Ječmenice-Jevtić

Povodom smrti proslavljene teniserke i dugogodišnje reprezentativke, gradonačelnik Novi...