Blokaderi esktremisti brutalno su napali pristalice SNS u Novom Sadu.
Kako se može videti na snimku, rulja esktremista zaletela se ka građanima koji su se okupili kako bi odbranili prostorije SNS u Novom Sadu.
Građani su napadnuti samo zato jer su branili svoju kuću.
Kako saznajemo, ima nekoliko povređenih građana tokom napada na njih.
Podsetimo, blokaderi teroristi koji devet meseci terorišu Srbiju najavili su pohod na prostorije Srpske napredne stranke širom Srbije.

Upravo saznajemo da je novinarka „Informera“ Branka Lazić pogođena kamenom u glavu. Policija ne dozvoljava čoveku koji je takođe povređen da da izjavu za taj medij!
informer







