Zbog najavljenih nepovoljnih vremenskih uslova, organizatori su doneli odluku da odlože 9. Sajam automobilčića i 6. novosadsku auto-klasik smotru, koji su bili planirani za 17. maj.
Kako navode organizatori, bezbednost izlagača, posetilaca, kao i očuvanje kolekcionarskih primeraka, nalazi se na prvom mestu. Novi termin održavanja biće naknadno objavljen.
View this post on Instagram
Organizatori su se zahvalili svima na razumevanju i pozvali zainteresovane da prate njihove zvanične kanale za dalje informacije o događaju.
nsuzivo.rs







