Novi SadPREDLOG U SKUPŠTINI GRADA: Bati Živojinoviću, Ljubiši Samardžiću i Miloradu Mandiću Mandi...

PREDLOG U SKUPŠTINI GRADA: Bati Živojinoviću, Ljubiši Samardžiću i Miloradu Mandiću Mandi ulice u Petrovaradinu

spot_img
spot_img

Odbornici Skupštine Novog Sada razmatraće u petak, 28. juna, predlog da tri istaknuta jugoslovenska i srpska glumca Velimir Živojinović Bata, Ljubiša Samardžić i Milorad Mandić Manda dobiju ulice u Petrovaradinu.

Ulica Ljubiše Samardžića nalaziće se na Karagači, u blizini Bukovačkog dola. Ulica Velimira Bate Živojinovića biće paralelna sa Ulicom Ljubiše Samardžića, dok će Ulica Milorada Mandića Mande biti u blizini te dve.

Takođe, odbornici će glasati i o tome da Milunka Savić dobije ulicu u Sremskoj Kamenici, Vladeta Jerotić u Petrovaradinu, a Blagoje Jovović u Veterniku.

Kurir.rs/Beta

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

POČEO NOVOSADSKI ZIMZOLEND – Praznični vatromet oduševio posetioce (VIDEO)

Novosadski Trg slobode danas je zablistao u punom sjaju...

Novi Sad dobija novo železničko stajalište na Rumenačkom putu: Počeli radovi na uređenju tehničko-putničke stanice“

Novi Sad dobija novo železničko stajalište na Rumenačkom putu -...

NAJNOVIJE VESTI DANA 05.12.2025. godine – NS NEWS (VIDEO)

SAOBRAĆAJ: Više od 3.800 nezgda u prvom kvartalu 2025....