Novi SadSUGRAĐANI NA STRANI STUDENATA Empatija Novosađana nije ni danas izostala (FOTO)

SUGRAĐANI NA STRANI STUDENATA Empatija Novosađana nije ni danas izostala (FOTO)

spot_img
spot_img

Zbog govora mržnje profesora Dinka Gruhonjića, studenti su blokirali Filozofski fakultet. Da su sugrađani podržali studente, videli smo pre dva dana, kada je jedna sugrađanka došla sa porodicom i tom prilikom im je donela domaću pitu i piće kako bi se osvežili.

Foto: nsuzivo.rs

Blokada je ušla u treći dan, a empatija od strane sugrađana nije ni danas izostala. S obzirom da ih čeka teška borba, sugrađani su i danas pokazali podršku studentima i doneli domaće kiflice i palačinke.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)


Podsećamo, mržnja Dinka Gruhonjića prema Srbiji, Republici Srpskoj, Srbima i Srpskoj pravoslavnoj crkvi doživela je vrhunac prošle godine tokom održavanja skandaloznog festivala Rebedu u Dubrovniku.

Pogledajte kako je to izlaganje profesora izgledalo u Dubrovniku, u videu koji se nalazi ispod.

nsuzivo.rs

spot_img

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Fakultet tehničkih nauka poziva maturante na BESPLATNE RADIONICE „Softveri u konstrukcionom mašinstvu“

Departman za mehanizaciju i konstrukciono mašinstvo Fakulteta tehničkih nauka...

MIĆIN O BORKU STEFANOVIĆU: Danas na mrežama glumi poštenjačinu i patriotu, a od 2000. do 2012. uništio i rasprodao državu

GRADONAČELNIK Novog Sada Žarko Mićin komentarisao je izjavu Borka...

Mesarović: Matica srpska dva veka čuva i oblikuje duhovni prostor srpskog naroda

Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović prisustvovala...