NEZAPAMĆEN incident dogodio se na Novom naselju u Novom Sadu, gde je jedna blokaderka nasrnula na aktiviste SNS-a, vređala ih, psovala i fizički napadala pred okupljenim građanima.
View this post on Instagram
Prema snimcima koji kruže društvenim mrežama, žena je u jednom trenutku počela da šutira aktiviste, dok je sve vreme urlala uvrede i najstrašnije psovke na račun, predstavnika pristojne Srbije.
View this post on Instagram
Prvo je nasrtala na predstavnike pristojne Srbije, a onda je grizla plakat sa zastavom.
novosti.rs







