Novi SadVOJVOĐANSKA BERZA UKUSA 7. I 8. FEBRUARA NA NOVOSADSKOM SAJMU

VOJVOĐANSKA BERZA UKUSA 7. I 8. FEBRUARA NA NOVOSADSKOM SAJMU

spot_img
spot_img

Tradicionalni ukusi i domaći proizvodi ponovo će okupiti male proizvođače i zanatlije na Vojvođanskoj berzi ukusa, koja će se održati 7. i 8. februara pod kupolom Novosadskog sajma.

Tokom dvodnevne manifestacije posetioci će moći da uživaju u bogatoj ponudi domaćih proizvoda, među kojima su sveže voće i povrće, med i suhomesnate đakonije, vina i rakije, domaći kolači, kao i raznovrsne rukotvorine nastale vrednim rukama zanatlija.

Manifestacija ima za cilj da na jednom mestu okupi male proizvođače i poveže ih sa kupcima, uz podsticanje kupovine domaćih proizvoda i podrške lokalnoj proizvodnji.

Radno vreme Vojvođanske berze ukusa oba dana je od 10 do 18 časova.
Prijave za izlagače su u toku, a više informacija dostupno je na internet stranici Novosadskog sajma.

U isto vreme biće održan i Sajam zavičaja u organizaciji Fonda za izbegla i raseljena lica i za saradnju sa Srbima u regionu.

nsuzivo.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Sanja Kosović od Dinka Gruhonjića do N1 – spirala laži ne prestaje, dok je gazda isti!

Novinarka medijske kuće N1, Sanja Kosović, u prethodnom periodu...

(VIDEO) Hoće da smenjuje i menja sistem, a sin mu drogiran šeta go po Novom Sadu! E baš protiv toga se bori CZDS!

Pokrajinski poslanik PSG-a Miroslav Ilić želi da menja sistem...

Na Novosadskom sajmu sledeće nedelje više manifestacija

Međunarodni Sajam knjiga i 30. međunarodna izložba umetnosti ART...

POMOZIMO MILANU DA DOBIJE BITKU! Novac potreban za lečenje u Belorusiji

Humanitarna fondacija BUDI HUMAN - Aleksandar Šapić prikuplja novčana...