Istaknuto (ARHIVA)Vučević o današnjem napadu naše novinarke na sednici GUP-a: Sramno je i...

Vučević o današnjem napadu naše novinarke na sednici GUP-a: Sramno je i neprimereno da se vređa, preti i izvrgava ruglu jedna žena. Nedopustivo je da se novinari diskriminišu i da im se ne dozvoljava da rade svoj posao.

spot_img
spot_img
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević najoštrije je osudio pretnje, vulgarno vređanje i fizičko nasrtanje kojem je danas bila izložena novinarka portala NS Uživo.

-Najoštrije osuđujem pretnje, vulgarno vređanje i fizičko nasrtanje kojem je danas bila izložena novinarka portala NS Uživo, na svom radnom zadatku, prilikom izveštavanja sa sednice Komisije za planove o Generalnom urbanističkom planu. Ti „aktivisti“, kako sebe nazivaju, koji su došli da pistaljkama, psovkama, uvredama i fizičkim nasiljem iskažu svoje neslaganje sa jednim urbanističkim planom, pokazali su ko su zapravo i kakve su im stvarne namere. Sramno je i neprimereno da se vređa, preti i izvrgava ruglu jedna žena. Nedopustivo je da se novinari diskriminišu i da im se ne dozvoljava da rade svoj posao. Pozivam strukovna udruženja da reaguju povodom napada na svoju koleginicu, da zaštite novosadske novinare koji su i danas bili žrtve politikantskog potkusurivanja i predizbornih okršaja onih koji nemaju hrabrosti da izađu na izbore već se kriju iza navodnog aktivizma – stoji u objavi gradonačelnika.

nsuzivo.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

ZA DAN ROĐENO 16 BEBA: U novosadskoj Betaniji više dečaka nego devojčica

U porodilištu Betanija u Novom Sadu, u periodu od...

Branislava Pandurov napustila Bačulova, prešla u odborničku grupu SRPSKE NAPREDNE STRANKE u Novom Sadu!

Odbornica Branislava Pandurov iz odborničke Grupe građana "Heroji -...

U SRCU GRADA – NAJVAŽNIJA MISIJA: U toku akcija dobrovoljnog davanja krvi

Na Trgu slobode danas je postavljen mobilni punkt za...