Dua Lipa pokrenula je tužbu protiv južnokorejskog tehnološkog giganta Samsung, tražeći odštetu od 13,9 miliona evra zbog navodnog neovlašćenog korišćenja njenih fotografija na televizorima ove kompanije.
Prema pisanju BBC-ja, sporna fotografija nastala je tokom njenog nastupa na festivalu Austin City Limits Music Festival, a pevačica tvrdi da upravo ona poseduje prava na taj snimak.
Kako se navodi u tužbi, Dua Lipa je tek u junu 2025. godine otkrila da se njena fotografija koristi na Samsung uređajima bez prethodne dozvole.
tanjug.rs/nsuzivo.rs







