Servisne informacijeJGSP: U nedelju linije 11A, 11B privremeno menjaju trasu

JGSP: U nedelju linije 11A, 11B privremeno menjaju trasu

spot_img
spot_img

U skladu sa rešenjem Gradske uprave za saobraćaj i puteve o zatvaranju dela Gundulićeve ulice zbog radova na izgradnji stambene zgrade, 22. juna 2025. godine u periodu od 07:30 do 17:00 časova privremeno će biti izmenjene trase autobuskih linija broj 11A i 11B.

LINIJA 11A

Autobusi će sa Beogradskog keja nastavljati pravo, prolaziti pored drumsko-železničkog mosta skretati levo u Venizelosovu ulicu, desno u Temerinsku ulicu, levo u Partizansku ulicu, levo u Kisačku ulicu, desno na Bulevar Jaše Tomića i dalje nastavljati redovnom trasom.

Na izmenjenom delu trase koristiće se stajalište „Beogradski kej – Marka Miljanova“ na Beogradskom keju.

LINIJA 11B

Autobusi će iz Ulice Jovana Cvijića skretati levo u Temerinsku ulicu, desno u Venizelosovu ulicu, desno pored Kvantaša saobraćati do kružnog toka, skretati levo u Ulicu Marka Miljanova, desno na Begradski kej i dalje nastavljati redovnom trasom.

Na izmenjenom delu trase koristiće se privremeno stajalište u Temerinskoj ulici, odmah nakon levog skretanja iz Ulice Jovana Cvijića.

nsuzivo.rs

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Objavljen srednji kurs evra: Po ovim vrednostima od ponedeljka menjačnice prodaju valute

Zvanični srednji kurs dinara za evro iznosiće u ponedeljak...

Raspored sahrana i ispraćaja za subotu, 19. jul

Javno komunalno preduzeće "Lisje" objavilo je raspored sahrana i...

Deo Novog Sada i Beočina sutra BEZ STRUJE

Elektrovojvodina će sutra isključivati potrošače u Novom Sadu i...

DELOVI NOVOG SADA I KAĆA BEZ VODE Radi se na sanaciji havarija na cevima

Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13...