Posle pada sa motocikla, morao je hitno u bolnicu!
Posle pada sa motocikla na crnogorskom primorju, legendarni košarkaš Vlade Divac je smešten u bolnicu. Hitno je operisan i ugrađen mu je veštački kuk.
Prvo su mediji u Crnoj Gori preneli vest da je pao sa motocikla u blizini Luštice. Prema rečima očevidaca nije mogao sam da ustane, pa je hitno prevezen u bolnicu.
Ali su jutros stigle nove vesti. Prema saznanjima Informera, usledila je i operacija.
Divac često boravi u Crnoj Gori na primorju, a nažalost na ovom letovanju je doživeo ozbiljnu povredu.
24sedam







