Murinjo krivca za neuspeh našao u policiji!

“Jednostavno nemamo tehnički kvalitet da gradimo napad od odbrane, naši napadači nisu trenutno u formi, fali im samopouzdanja”, izjavio je Murinjo.

Nastavljaju se loši rezultati Mančester Junajteda. Remi 0:0 protiv Valensije im je četvrta utakmica u nizu u kojoj nisu pobedili.

Trener crvenih đavola Murinjo ovog puta je krivca za novi neuspeh pronašao u policiji koja je odbila da prati fudbalere do Old Traforda, zbog čega su zapeli u gužvi pa zakasnili na utakmicu.

“Izašli smo iz hotela u 18 časovae, računajući da će 30 minuta biti dovoljno. Jer inače jeste. Ali, ovaj put policija nije htela da osigura pratnju, pa smo dolazili sami, a iz hotela Lovri trebalo nam je 75 minuta. UEFA i sudija su bili dragi, dopustili su nam da kasnije započnemo, ali to nije bio problem klupske organizacije. Rečeno nam je da je policija odbila da nas prati- rekao je Murinjo koji je potom opleo i po igračima.

Autor: nsuzivo.rs