Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić reagovala je na tekst koji je objavio blokaderski portal N1, pod naslovom „Parole vlasti završile i na kolovozu, u blizini pešačkih prelaza i škola: Da li se to sme i koliko je opasno“.
Ovi blokirali auto-put tako što su preskakali zaštitne ograde i istrčavali na put po ugledu na prosečnu kozu, vozili 30 km/h da bi blokirali saobraćaj i stvarali kolone, noću sedeli po auto-putu, spavali na ulicama, gurali kontejnere, postavljali betonske blokove tokom noći po… pic.twitter.com/0sWpSWxmY2
— Ana Brnabic (@anabrnabic) May 13, 2026
– Bogovi objektivnog novinarstva… Neopterećeni istinom i činjenicama. Neopterećeni odgovornošću.







