Pored društvenih mreža, vest o Obradovićevom odlasku u London brže bolje objavio je tajkunski niskotiražni tabloid Danas
Vladimir Obradović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred tajkunske koalicije Dragana Đilasa okupljene oko liste „Srbija protiv nasilja“ otišao je u London i time se pohvalio na društvenim mrežama, ali je ubrzo zažalio jer su na korisnici platforme Iks urnisali.
Njegova objava, međutim, naišla je na salve komentara, uglavnom negativnih.
– Obiđite Borču, Ovču, Krnjaču, Batajnicu… Neće da škodi – navodi se u jednom od komentara.
– U jbt, od ovog mož’ se rikne! Asocijacija, bato.. wow a razmeniće i iskustva… – stoji u drugom komentaru.
24sedam







