Predsednica Pokrajinske vlade Maja Gojković čestitala je danas Božić beogradskom nadbiskupu i mitropolitu Ladislavu Nemetu i svim vernicima koji ovaj najradosniji hrišćanski praznik slave po gregorijanskom kalendaru.
– U ime Pokrajinske vlade i svoje ime, upućujem vam srdačne čestitke povodom Božića. Neka ovaj praznik donese radost vašim domovima, osnaži porodice i unese svetlost nade i uzajamne vere. Praznici su prilika da se iznova podsetimo na značaj međusobnog poštovanja i vrednosti koje nas ujedinjuju i jačaju našu zajednicu. Želim vam da ovaj praznik provedete u zdravlju i blagostanju, okruženi svojim najmilijima i osnaženi sa verom u bolje sutra – navela je Gojković.
nsuzivo.rs







