Istaknuto (ARHIVA)IZVUČENA LOTO SEDMICA: Evo gde je otišlo 2 miliona evra

IZVUČENA LOTO SEDMICA: Evo gde je otišlo 2 miliona evra

spot_img
spot_img

U 39. kolu nagradne igre LOTO srećnik iz beogradske opštine Rakovica je uplatio tiket sa dobitnom kombinacijom. Bogatiji za 1.850.000 evra.

U 39. kolu igre Državne lutrije Srbije – LOTO konačno je izvučena sedmica! Tiket sa svih sedam pogodaka iz kombinacije: 9, 11, 12, 16, 17, 35, 37.

Izvučene su  tri šestice vredne po 1.099.000 dinara.

U igri LOTO+ broj gde je nagrada bila 160.000 evra, nije bilo srećnog dobitnika.

Izvučeni su brojevi: 2, 6, 10, 15, 18, 20, 25

Igrači nisu imali sreće ni u igri „džoker“. Niko nije uplatio kombinaciju za nagradu od 130.000 evra. Izvučeni su brojevi:  9, 0, 8, 4, 7, 9.

Autor: Telegraf.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

UŽIVO VUČIĆ NA RADIO BEOGRADU: Često sam dolazio ovde tokom NATO agresije, video sam neke iste prozore, trebalo bi da se promeni

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je emisije "U sredu sa Bojanom...

VEĆE PENZIJE, JEFTINIJI LEKOVI I JOŠ JEDNA VAŽNA STAVKA: Evo kako će nove mere poboljšati standard građana i kada stupaju na snagu

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku na TV...

Stižu nova pravila za banke u Srbiji – građane očekuje veća zaštita i stroža kontrola

Paket zakona koji je pripremila Narodna banka Srbije donosi...