SrbijaMaglovito jutro pred nama: Danas do deset stepeni

Maglovito jutro pred nama: Danas do deset stepeni

spot_img
spot_img

Ujutro i pre podne na zapadu Vojvodine, zapadu i istoku Srbije, kao i po kotlinama i dolinama reka očekuju se magla i niska oblačnost, koja će se ponegde zadržati tokom celog dana, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Najniža temperatura biće od -3 do 5 stepeni, najviša od 5 do 10, u mestima sa dužim zadržavanjem magle biće hladnije s temperaturom oko 2 stepena. Uveče i tokom noći u većini krajeva očekuje se niska oblačnost i magla.

U Novom Sadu danas maglovito i hlado. Minimalna temperatura 2, a maksimalna 5 stepeni.

U nedelju i ponedeljak u većem delu Srbije biće oblačno i maglovito, na istoku Srbije ponegde sa sipećom kišom, a u brdsko-planinskim predelima jugozapadne i južne Srbije očekuje se pretežno sunčano vreme.

U utorak se magla i niska oblačnost očekuju uglavnom u Timočkoj Krajini, na zapadu zemlje i po kotlinama jugozapadne i južne Srbije. U sredu će uslediti naoblačenje s kišom koje će zahvatiti ujutro jugozapadne, a zatim i ostale krajeve, na planinama će kratkotrajno padati i sneg, dok će od četvrtka padavine biti ređa pojava, a temperatura u manjem padu.

Sledeće sedmice u košavskom području duvaće umeren i jak, a na jugu Banata i u donjem Podunavlju povremeno olujni jugoistočni vetar.

24sedam.rs/nsuzivo.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Đedović Handanović: Nova gasna elektrana će biti stabilan izvor, proizvodnja oko 6%

Ministarka energetike i rudarstva Dubravka Đedović Handanović izjavila...

REZERVE SE STABILNE Đedović: Krajem nedelje očekujemo odgovor iz SAD o zahtevu za produženje licence NIS-u

Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je...

BEZ OVOGA NE KREĆITE NA PUT „Putevi Srbije“ apeluju na vozače

Na putevima u Srbiji kolovozi su vlažni, a snega...