SrbijaOvaj put u Srbiji trenutno je VEOMA OPASAN! Vozači izašli iz vozila

Ovaj put u Srbiji trenutno je VEOMA OPASAN! Vozači izašli iz vozila

spot_img
spot_img

Snežne padavine su okovale Srbiju, a pojedine deonice u zemlji su gotovo neprohodne.

Upravo takav prizor zabeležen je na putu Divčibare-Valjevo. Na kolovozu se formirao led, pa automobili mile.

Mnogi vozači su izašli iz vozila.

Na snazi je narandžasti meteoalarm u istočnoj Srbiji, u Vojvodini zeleni, a u ostatku zemlje žuti meteoalarm.

Vozačima se savetuje da veoma pažljivo voze.

telegraf.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Vučić najavio veliko povećanje penzija: „Gledaćemo da obradujemo one sa najnižim primanjima“

Aleksandar Vučić najavio veliki povećanje penzija u narednom periodu. Predsednik...

„Čistoća“ i u utorak nastavlja da suzbija odrasle forme komaraca

U utorak 9. juna ekipe Sektora ekologije i unapređenja...