Predsednik Opštine Sremski Karlovci Dražen Đurđić obišao je radove u Matoševoj ulici, gde se privodi kraju jedan od najvećih infrastrukturnih projekata u samom centru varoši. Projekat obuhvata kompletnu komunalnu i infrastrukturnu rekonstrukciju u dužini od 677 metara, ukupne vrednosti oko 70 miliona dinara, uz značajnu podršku Pokrajinske vlade AP Vojvodine.
-Danas sam obišao radove u Matoševoj ulici, gde privodimo kraju jedan od najvećih infrastrukturnih projekata u samom centru naše varoši. Radimo 677 metara kompletne komunalne i infrastrukturne rekonstrukcije, u vrednosti od oko 70 miliona dinara.
Od tog iznosa, Opština Sremski Karlovci izdvojila je 13 miliona dinara, dok je najveći deo sredstava obezbeđen uz podršku Pokrajinske vlade AP Vojvodine, kojoj dugujemo veliku zahvalnost.

Radovi teku planiranom dinamikom i, ovim tempom, biće završeni u roku — do sredine decembra. Matoševa ulica će uскоро dobiti potpuno nov izgled, uređen, bezbedan i primeren značaju koji ima za život u Sremskim Karlovcima.
Želim da obavestim javnost da je u planu da nakon Matoševe ulice pristupimo kompletnoj sanaciji ulica na Čeratu — Čeratske i Balkanske ulice. Ovo je nastavak našeg strateškog ulaganja u gradsku infrastrukturu i još jedan korak ka ravnomernom razvoju svih delova naše opštine.
Nastavljamo da radimo odgovorno, planski i u korist svih građana Sremskih Karlovaca – istakao je predsednik Opštine Sremski Karlovci, Dražena Đurđić.
Ovaj članak je objavljen u okviru projekta „Sremski Karlovci uživo“ koji finansira Opština Sremski Karlovci.
nsuzivo.rs







