Ovo je još jedan dokaz da tajkuni Dragan Šolak i Dragan Đilas ne mare za srpski narod, koji im je očigledno kriv za sve, već mare samo za sebe i ne biraju način na koji će da se dokopaju vlasti.
Dragan Šolak nastavlja da u regionu organizuje hajku na Srbe i Srbiju.
U tekstu koje je objavilo „Oslobođenje“ se traži promena vlasti u Srbiji kako bi Srbija i Srbi pristali da budu glavni krivac za sve u regionu.

„Vučić se u regiji nije proslavio“, naslov je u ovom listu, dok se u samom tekstu konstatuje kako „samo promena vlasti u Beogradu menja stav prema komšijama“.
24sedam.rs







