Srbija(VIDEO) Dok Vučić rešava najveći problem mladih u celoj Evropi, na tajkunskoj...

(VIDEO) Dok Vučić rešava najveći problem mladih u celoj Evropi, na tajkunskoj N1 poručuju – „stanovi za mlade su glupost“

spot_img
spot_img

Dobiju stan, pa da im padne nešto na glavu čim izađu iz stana – kaže opozicioni profesor Ognjen Radonjić

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić izašao je pred građane Srbije sa planom jeftinih kredita za mlade, na šta je opozicioni profesor Ognjen Radonjić na N1 poručio da je to potpuna glupost!

Gotovo cela Evropa ima problem sa pristupačnim cenama nekretnina, koji naročito pogađa mlade koji tek započinju samostalan život. Ovaj problem u Srbiji odlučio je da reši predsednik Vučić koji je predložio neverovatan plan i program jeftinih kredita za mlade uz pomoć kojeg će oni moći da postanu vlasnici stana uz minimalnu mesečnu ratu.

Međutim, njegovi neistomišljenici, kao i po običaju, negoduju i imaju primedbu na svaki predsednikov predlog za bolji život, kako mladih tako i starijih sugrađana.

Pa, tako je na Šolakovoj N1 televizij opozicioni profesor Ognjen Radonjić poručio sledeće:

– Dobiju stan, pa da im padne nešto na glavu čim izađu iz stana? Ne možete na taj način da rešite! Inače, cela ta priča je potpuna glupost.

24sedam.rs

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

MALOBROJNI BLOKADERI PONOVO DIVLJAJU U BEOGRADU: Pogledajte snimke uništavanja, nasilje je njihova jedina politika (VIDEO)

Šašica blokadera zgubidana je večeras uništavala, cepala plakate sa...

(VIDEO) Šok snimak! Ovo nam je promaklo: Evo ko je predvodio napad na mitropolita u Novom Sadu

Pojavio se novi video snimak blokaderskog napada na mitropolita...

JEDINI IZ REGIONA U TOM RANGU Beograd među 100 najprometnijih aerodroma Evrope

Beogradski aerodrom "Nikola Tesla" jedini je iz zemalja bivše...

Macut završio posetu Atini: Srbija uvažena u Grčkoj, unapređujemo saradnju i odnose

Premijer prof. dr Đuro Macut završio je danas radnu...