Vučević o obojenoj revoluciji: Većina ratnih veterana ne može da zamisli da je u nekom političkom događaju zajedno sa Gruhonjićem ili Kandić

Predsednik SNS Miloš Vučević istakao je da je jasno da je scenarista ove obojene revolucije želeo da obuhvati sve sfere društva pa je tako poželeo da ima i studente, veterane, i sve ostale kako bi obuhvatio što širu masu ljudi.

– Ogromna većina ratnih veterana ne može da zamisli sebe da je u nekom političkom događaju zajedno sa Dinkom Gruhonjićem ili Natašom Kandić pošto oni tvrde da su ratni veterani ratni zločinci. Međutim, jasno je da je scenarista ove obojene revolucije želeo da obuhvati sve sfere društva pa je tako poželeo da ima i studente, veterane, i sve ostale kako bi obuhvatio što širu masu ljudi. Kasno im je, narod ih je provalio – poručio je za Prvu Vučević.

24sedam

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najčitanije

Podelite članak:

Pretplata na obaveštenja

Još ovakvih vesti
slični sadržaji

Predstavništvo Srpske Vidovdan obeležava u Beogradu

Predstavništvo Republike Srpske u Srbiji organizovaće u Beogradu obeležavanje...

Otvaranje letnje sezone na Kopaoniku 26. juna 2025.

Skijališta Srbije vas pozivaju na otvaranje letnje sezone na...

OSMACI DANAS POLAŽU TEST IZ MATEMATIKE! Ne zaboravite da ponesete ovu stvar sa sobom

Učenci osmog razreda širom Srbije danas će polagati završni test iz matematike, što...