Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je nakon današnje posete opštini Šid moćnu video poruku na Instagramu.
– Daću sve od sebe da pomognem svima vama da Srbija nastavi put u budućnost, da nastavi da se razvija – naveo je Vučić u opisu objave na Instagramu i dodao:
View this post on Instagram
nsuzivo.rs







