CEMENTU PRIPAO DERBI KOLA! Bukovčani ”zapeli” u Beočinu. Lep gol Poznanovića! (VIDEO)

Cement Beocin
Cement 3-0 Fr. partizan

U okviru derbija 4. kola Prve novosadske lige sastali su se Cement iz Beočina i dojučerašnji lider na tabeli Fruškogorski partizan iz Bukovca.

Fudbaleri ”Fr. partizana” otišli su u Beočin kao lideri na tabeli sa maksimalnim učinkom u prva tri kola, dok je domaćin nakon poraza u prvom kolu uspeo da veže dve pobede. Domaćin je bolje ušao u utakmicu, ali do prednosti je tek stigao krajem prvog dela igre. Slobodan udarac sa dvadesetak metara izveo je Poznanović. Šutirao je pored živog zida i iznenadio čuvara mreže Šurlana. Igrao se 41. minut utakmice. U nadokadni prvog poluvremena usledio je totalni šok za goste iz Bukovca. Loša reakcije odbrane kumovala je golu Srdanovića pa je ”Cement” na pauzu otišao sa dva gola prednosti.

U drugom delu domaćin ponovo bolji. Dominirali su sredinom terenom. Delovalo je kao da imaju više snage i da su više željni pobede. Terensku inicijativu naplatili su još jednim golom. Poznanović je solo prodorom po desnoj strani umakao defanzivcima iz Bukovca, dodao loptu do Ćuka koji je dalje prosleđuje do Srdanovića, a ovaj postiže svoj drugi gol na utakmici i postavlja konačnih 3:0. Gosti su tek u drugoj polovini nastavka uspeli da stvore pravu gol šansu, međutim, mreža Mandića ostala je netaknuta.

Sudijska trojka: Nikolić Aleksa, Kukuda Ivan i Jovanović Uroš

Delegat utakmice: Kizić Srđan

Cement: Mandić, Peković, Varga, Mijailović, Zelić, Radulović, Zeljković (od 60. Jeremić), Poznanović (od 60. Pešević), Kovačević (od 32. Zvekan), Srdanović (od 75. Muratović), Ćuk.

Fr. partizan: Šurlan, Dević, Antonić (od 82. Bulatović), Berić, Klincov (od 61. Misini), Stojanović, Dević, Čergić (od 82. Babić N.), Prolić (od 82. Bjelić), Kantar, Tomljanović (od 69. Čavić).