DVA EKSPRESNA GOLA DEVIĆA PRELOMILA UTAKMICU! Bukovac siguran, tri od tri! (VIDEO, FOTO)

Fr partizan : Jedinstvo
Fr partizan 4-1 Jedinstvo

Fudbaleri Fruškogorskog partizana upisali su treću pobedu u nizu i zadržali prvo mesto na tabeli.

Fr. partizan 4:1 Jedinstvo

Iako na prvi pogled rezultat deluje ubedljivo, nakon prvog poluvremena slika je bila drugačija. Uvodni momenti utakmice pripali su domaćoj ekipi, čak u dva navrata Dević Vladimir imao je dve odlične šanse koje nije uspeo da pretvori u gol. Gosti su svoju šansu tražili nakon prekida. Blagu terensku inicijativu iskoristili su fudbaleri Fr. partizana u 34. minutu utakmice kada je Dulić Luka snažnim udarcem sa distance zatresao mrežu. Nakon gola domaćin više nije napadao, što su gosti iskoristili da prenesu igru na protivničku polovinu. Na isteku prvog dela, slobodan udarac na ivici kaznenog u gol je pretvorio Dimić. Fantastično je šutirao preko živog zida, Šurlan je samo pogledom mogao da isprati.

U drugom poluvremenu borba na sredini terena. Dosta prekida i dosta grešaka u igri. Ali domaćin je uspeo da se snađe i tok utakmice prenese u svoju korist. Na scenu stupa Dević Vladimir, prvo je u 68. minutu izdržao dva duela na leđima i udarcem kroz noge doneo novu prednost svojoj ekipi za veliku radost domaćih pristalica. Šest minuta kasnije, razmenjuje dupli pas sa Tomljanović Markom i ponovo izlazi sam pred golmana, ovog puta šutira pored golmana i donosi prednost od 3:1. Pitanje pobednika rešio je Prolić golom u 76. minutu utakmice. Odličnu kontru povukao je Malinović, koji je dodao loptu do Devića a ovaj je nesebično prosledio Proliću koji preciznim udarcem uz stativu postavlja konačnih 4:1.

Treća pobeda u nizu za ekipu Fr. partizana, a ujedno i prvi poraz za ekipu Jedinstva ove sezone.