Jedinstvo u sve težoj situaciji! NOVI BREJK FRUŠKOGORCA! (VIDEO)

Jedinstvo Fruškogorac

Pred Gospođincima težak zadatak. I nakon jučerašnje utakmice protiv Fruškogorca, domaća ekipa Jedinstva nije uspela da osvoji preko potrebne bodove za opstanak.

Dobri uslovi za igru i solidno popunjene tribine nisu bili dovoljni vetar u leđa za domaću ekipu Jedinstva. Videlo se od starta utakmice da su gosti iz Sremske Kamenice spremnija i kompaktnija ekipa. Gosti su prvi pripretili preko Sapundžića, da bi za domaćina prvu priliku stvorio Kovačević. Igrao se 33. minut utakmice kada su gosti došli do prednosti. Iz slobodnog udarca sa oko 30 metara, kapiten Dragojlović ”raspalio” je po lopti i pogodio za 0:1. Čuvar mreže Tepić paradom je samo ulepšao gol. Mogli su gosti odma do drugog gola, ali udarac Ušćumlića odbranio je Tepić.

U drugom poluvremenu blickrig Fruškogorca. Prvo je u 59. minutu Radaković na odličnu asistenciju Dragojlovića povećao prednost, da bi tri minuta kasnije Radaković asistirao za Sapundžića koji je lepim udarcem povećao prednost na 0:3. Prošlo je novih tri minuta a mreža se opet zatresla. Bogdanov je lepo proigrao Adameka koji šalje loptu pod prečku za velikih 0:4. Opao je ritam utakmice nakon četvrtog gola Fruškogorca ali domaća ekipa Jedinstva uspela je da smanji prednost. u 75. minutu nakon gužve u kaznenom prostoru oboren je Večanski a glavni arbitar Stanić pokazao je na belu tačku. Uspeo je golman Medić da pročita stranu i odbranu penal, međutim lopta stiže do Miaveca koji sa pet metara šalje loptu u mrežu. Domaćin brzo stiže i do drugog gola. Nakon dobre akcije Večanski smanjuje prednost na 2:4 i vraća nadu u redove Jedinstva. Ipak, za nešto više nije bilo snage. Gosti iz Sremske Kamenice rutinski su utakmicu priveli kraju i odneli nove bodove.

Jedinstvo Gospođinci

Pohvale za domara Gorana koji sve drži pod konac. Uredno poslagana oprema za trening i utakmice.

Jedinstvo: Tepić, Đurđević, Medić, Zorić, Dragoljević, Večanski, Kovačević, Vitorac, Malinović, Garić (od 46. Rosić), Krstić.

Fruškogorac: Medić, Branković (od 86. Petrović), Ušćumlić, Perović, Tucakov, Dragojlović, Jevtić, Sapundžić, Adamek (od 73. Kukuruzović), Bogdanov (od 73. Sapunžić V.), Radaković.

Sudijska trojka: Stanić Srđan, Tepić Stefan, Kovačević Dragan