Tri medalje za kajakaše novosadskog “Limana” na Prvenstvu države, novi trener Ivana Šešum

Nova sezona u kajaku i kanuu na mirim vodama počela je u subotu, 1. aprila. U Bačkoj Palanci je održano Prvenstvo države na 5000 metara, u organizaciji Kajakaškog saveza Srbije.

Kajak kanu klub „Liman“ ima novog trenera, Ivanu Šešum, nekadašnju reprezentativku.
Na Prvenstvu države nastupilo je sedam takmičara iz kluba “Liman”, koji su se odlično plasirali.

Luka Cvijanović je u kategoriji pionira osvojio zlatnu medalju. U kategoriji kadeta imali smo dva takmičara i oba su završila na postolju. Miljan Delić je osvojio zlatnu medalju, a Marko Cvijanović bronzanu. U kategoriji seniora nastupio je Mihajlo Petović, koji je trku završio na četvrtoj poziciji.

U aprilu kajakaše “Limana” očekuje i Kup Srbije.