U GRADSKOJ LIGI SVE PO STAROM! Može li vodeći dvojac da do kraja odigra bez greške? Šta nas očekuje za vikend(TABELA)

Iza nas su utakmice 24. kola Gradske lige Novi Sad, a već narednog vikenda na programu su utakmice 25. kola.

U Gradskoj ligi ništa novo. Lideri redom ”gaze” i krupnim koracima koračaju ka višem rangu. Sirižani su u Čurugu došli do nova tri boda, ovog puta na nešto teži način. Vodili su izabranici Miljkovića čak dva puta ali se domaćin muški borio i nije dozvoljavao da se pitanje pobednika reši sve do samog kraja utakmice. U 85. minutu, Vukelja je svojim trećim golom postavio konačnih 2:3 i doneo nova tri boda za plave iz Siriga. Drugoplasirana Bačka senzacionalnim rezultatom deklasirala je goste iz Loka. Čak osamnaest puta zatresla se mreža na golu Sloge. Susečane je do minimalne pobede od 0:1 doveo Bakoš, pogodivši gol u 40. minutu utakmice. Zanimljivo je bilo i u Vilovu gde su se sastali domaći Obilić i Čenej. Domaćinu je pobeda iskliznula u 94. minutu utakmice kada je za goste iz Čeneja mrežu pogodio Kremenović.

Rezultati 24. kola Gradske lige Novi Sad:

Obilić 3:3 Čenej
Miletić 3:0 Vinogradar
Bačka 18:0 Sloga
Proleter 3:0 Borac (prekid u 10. minutu)
Hajduk (G) 1:1 Moskva
Titel 1:3 OFK Hajduk
Železničar 0:1 Susek
Hajduk (Č) 2:3 OFK Sirig

Tabela dosadašnjeg dela prvenstva

Tabela gradska liga

Već u nedelju igraju se utakmice 25. kola. Sirižani dočekuje sasvim korektnu ekipu Železničara iz Novog Sada a po svemu sudeći domaćin će morati da bude veoma oprezan. Begečani idu u Rakovac gde će ih dočekati Borac. Susečani se i dalje nadaju i čekaju grešku vodećeg dvojca, a svoju poteru nastavljaju u nedelju protiv ekipe Titela.

Raspored utakmica 25. kola. Sve utakmice su na programu u nedelju od 17 časova i 30 minuta.

Hajduk (Č) : Obilić
OFK Sirig : Železničar
Susek : Titel
OFK Hajduk : Hajduk (G)
Moskva : Proleter
Borac : Bačka
Sloga : Miletić
Vinogradar : Čenej