FRUŠKOGORAC BROJAO DO 11: Težak poraz ”Jedinstva” u Sremskoj Kamenici! Tri HET-TRIKA(VIDEO)

Fruškogorac Jedinstvo

U nedelju su se u okviru 8. kola Prve novosadske lige u Sremskoj Kamenici sastali ”Fruškogorac” i ”Jedinstvo” iz Gospođinaca.

Fruškogorac 11-0 Jedinstvo

Malo ko je mogao očekivati ovakav rezultat. Gospođinačko ”Jedinstvo” je pre ove utakmice imalo pozitivan skor od četiri pobede i tri poraza i sa 12 respektabilnih bodova došlo na gostovanje. Jeste da su bili oslabljeni za kapitena Bubnjevića, ali bez obzira na sve, rezultat je previsok. Sa druge strane, fudbaleri ”Fruškogorca” upisali su petu pobedu i uz tri remija nalaze se na trećem mestu sa 18 osvojenih bodova.

Da će u Kamenici gosti doživeti težak poraz videlo se već nakon prvih 45 minuta. Mrežu gostiju načeo je Dimitrije Pavlović fantasičnim udarcem sa dvadeset metara, bio je to 12. minut. Gosti su na drugoj strani nakon kornera imali šansu preko Zukića, udarac je otišao preko gola.  Desetak minuta kasnije u kaznenom prostoru oboren je Lakić, a sa bele tačke precizan je bio kapiten Vojislav Dragojlović. Isti igrač je pet minuta kasnije maestalno šutirao izvan kaznenog prostora i povisio na 3:0. U 30. minutu utakmice nakon kornera na drugoj stativi najbolje se snašao Stefan Malešević kojem nije bilo teško da glavom pogodi za 4:0. Lagodnos u odbrani gostiju i kratko dodavanje ispratio je Dragojlović, bio je neumoljiv sa pet metara u 37. minutu. Na isteku 39. minuta još jedan penal za domaće. Ovog puta oboren je Pavlović a kazneni udarac izveo je Malešević. Čuvar mreže ”Jedinstva” Disić, pročitao je nameru ali odbrane je zaspala i na odbijenu loptu natrčao je još jednom Malešević povisivši na 6:0.

Ni u drugom delu nije bilo ništa drugačije. Već nakon prvog kornera u 47. minutu ničiju loptu u kaznenom iskoristio je još jednom Dimitrije Pavlović povisivši na 7:0. U 58. minutu, brz napad domaćih i dodavanje kroz peterac Lakića na drugoj stativi ispratio je Srđan Radaković. Gosti su mogli do počasnog gola u 61. minutu, ali je udarac rezerviste Stamenkovića bio slabašan. Deveti gol na utakmici je delo Dimitrija Pavlovića. Ponovo je strahovito šutirao sa preko dvadeset metara i pogodio dalji ugao gola. U 79. minutu, kombinacija Ćurko-Radaković rezultirala je desetim golom. Tačku na utakmicu postavio je Srđan Radaković het-trikom u 86. minutu utakmice. Solo prodorom se prošetao kroz odbranu i rutinski pogodio.

Težak poraz za ”Jedinstvo” koje će što pre morati da zaboravi ovu utakmicu i okrenu se daljem toku prvenstva. Ekipa ”Fruškogorca” je u ozbiljnom naletu i nakon osam odigranih kola i dalje su bez poraza.

Sudijska trojka: Kaplijev Petar, Stojšić Nebojša i Akin Filip

Delegat utakmice: Rajičić Miloš

Fruškogorac: Rankov, Paunić (od 46. Čakar), Petrović, Andriga, Perović, Stajić (od 57. Popadić I), Glišić (od 46. Radaković), Pavlović, Lakić, Malešević (od 46. Ranisaljević), Dragojlović (od 64. Ćurko).

Jedinstvo: Disić, Dragoljević, Zorić (od 46. Ćirin), Dimić, Večanski, Stančić, Ikonić, Rankov, Klincov (od 54. Stamenković), Zukić, Tepić