HRABRA SRBIJA POKAZALA ZUBE FAVORIZOVANIM ENGLEZIMA: Orlovi NESREĆNO poraženi u prvom meču na EURU, Belingem čovek odluke!

Fudbaleri Srbije poraženi su od Engleske rezultatom 0:1 u utakmici 1. kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Srbija je prilično uplašeno ušla u meč. Englezi su napali od starta i iskoristili u inicijativu u 13. minutu.

Voker je izbacio Saku po levoj strani, ovaj centrirao Belingem natrčao i glavom matirao Rajkovića.

Nakon toga Srbija je krenula ofanzivnije , a najbolju priliku propustio je Mitrović u 21 minutu, kada je bio zamalo neprecizan.

Sa druge strane Voker je imao veliku priliku u 26. minutu ali se spetljao.

Kostić se povredio u finišu prvog poluvremena, njega je zamenio Mladenović.

Srbija je mnogo hrabrije ušla u nastavak meča.

Bilo je dosta opasnih situacija pred golom favorizovanog rivala. Vlahović je imao veliku priliku u 82. minutu.

Kod Engleza najbolju priliku je propustio Kejn koji je pogodio prečku u 77. minutu.

U drugom meču ove grupe Danska i Slovenija igrali su 1:1.

Srbije se u drugom kolu u četvrtak sastaje sa Slovenijom.