SJAJAN MEČ! Preokret u režiji Sapundžića, veliko slavlje u svlačionici FRUŠKOGORCA (VIDEO)

Ekipa Fruškogorca upisala je prvu trojku u prolećnom delu sezone. U okviru 18. kola Novosadske lige, snage su odmerili Bačka 1923 iz Đurđeva i Fruškogorac iz Sremske Kamenice.

Hladno nedeljno popodne donelo je žestoku borbu za bodove i čak četiri pogotka. Prvi na utakmici pripetio je domaćin, šut Trivunović Dragana otišao je preko gola. Uzvratili su gosti istom merom preko Radakovića koji je uputio udarac glavom ali pravo u čuvara mreže Nemanju Ignjića. U 10. minutu utakmice domaćin dolazi do prednosti preko Ignjić Nenada koji je iskoristio lošu reakciju odbrane Fruškogorca i pogodio nebranjeni gol. Dva minuta kasnije, Bačka je mogla da duplira prednost preko Maksimovića ali Medić je odličnom intervencijom ostavio Fruškogorac u igri. Imali su gosti priliku da preko Jevtića dođu do izjednačenja, međutim na poluvreme se otišlo sa prednošću domaćina.

U drugom poluvremenu gosti iz Sremske Kamenice preuzimaju terensku inicijativu. Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Igrao se 50. minut utakmice kada je Sapundžić Nikola poravnao rezultat na odličnu asistenciju Brankovića. Nakon gola usledio je period nešto žustrije igre, pa je sudijska trojka imala pune ruke posla. Delovalo je kao da će doći do podele ”plena” i da će se obe ekipe zadovoljiti sa po bodom, međutim to se ipak nije desilo. Počeo je 90. minut a na scenu je ponovo nastupio Sapundžić koji je solo prodorom izborio priliku za šut i efektnim udarcem primorao golmana Bačke da po drugi put vadi loptu iz mreže. Mogao je Trivunović Dušan da postane heroj Bačke ali je njegov udarac u sudijskoj nadokadni otišao tik pored stative. Za konačnih 3:1 pobrinuo se Tucakov u 93. minutu utakmice.

Slavlje u svlačionici je bilo za priču, pogledajte u nastavku…

Bačka 1923: Ignjić, Trivunović, Ćirin, Dangubić, Vujović, Trivunović D, Maksimović (od 57. Trivunović S), Marković, Balog (od 77. Vujović S), Ignjić N, Trivunović Dejan.
Fruškogorac: Medić, Branković (od 88. Zeković), Ušćumlić, Perović, Tucakov, Dragojlović, Jevtić, Sapundžić, Adamek (od 80. Kukuruzović), Bogdanov, Radaković (od 70. Petrović).
Sudijska trojka: Spasojević Damjan, Grmuša Branko, Kaplijev Petar.