ŠPANIJA JE PRVAK EVROPE: Crvena furija nakon DRAME srušila Englesku i dokazala da je stvarno NAJBOLJA!

Fudbaleri Španije novi su prvaci Evrope.

Španija je u finalu savladala Englesku rezultatom 2:1.Španija je tako po četvrti put postala prvak Evrope. Gledali smo vrlom tvrdo prvop poluvreme bez pravih šansi.

Španija je više napadala, a Englezi su se organizovano branili i vrebali iz kontre.

Obe ekipe su odlično funkciosale defanzivno, pa sem par opasnih situacija nije bilo velikih prilika.

Španija je povela odmah na početku drugog poluvremena u 47. minutu.

Jamal je prošao po desnoj strani, prebacio loptu za Vilijamsa koji rutinski vara Pikforda.

Španija je potom propustila par prilika da prelomi utakicu, pokušavali su Jamal, Morata i Vilijams

Aonda je usledila kazna Engleska je nakon akcije izjednačila Palmera u 73. minutu!

Ipak Španija nakon još nekoliko promašenih prilika postiže poberdonosmi gol preko Ojerzabala u 86. mminutu.