UŽIVO: Srbija – Portoriko: Fantastične Lavice posle prvog poluvremena!

Copyright Fiba.basketball

Izabranice Marine Maljković sa velikim optimizom su stigle u Pariz.

Košarkašice Srbije večeras (21.00) igraju protiv Portorika u prvom kolu Olimpijskih igara u Parizu.

Naše Lavice će sve da urade da stignu do važnog trijumfa na startu košarkaškog turnira gde ih očekuje nezgodan protivnik.

Blog uživo:

26. minut – Naše Lavice ušle u kontraritam, što su košarkašice Portorika iskoristile i smanjile na plus 12, ipak Nogić pogađa trojku i vraća sve na svoje mesto (50:33).

24. minut – Period bolje igre košarkašice Portorika, smanjile su na minus 14 (45:31).

22. minut – Košrakašice Srbije održavaju prednost i početkom drugog poluvremena.

Počinje drugo poluvreme:

20. minut – Fantastična igra naših devojaka posle 20 minuta protiv Portorika i imaju plus 43:26. Samo neka tako bude i u nastavku.

18. minut – Srbija na +20 Odbranila se Srbija, a onda novi poeni za Janković. Rampa Stanković, ali greška u koracima u kontri – 39:19.

16. minut – Lavice prvi put imaju dvocifrenu prednost (34:19). Odlična igra naših devojaka, pre svih Jovane Nogić, koja je pogodila dve trojke zaredom.

14. minut – Zaspala je Anderson u odbrani, pogodak za San Antonio. Izgubljena lopta Srbije, ali potom Roma nije pogodila za tri poena. Dugalić ne pogađa za tri – 28:19.

12. minut – Srpske košarkašice održavaju prednost i sve vreme vode. Odlično su ušle u meč izabranice Marine Maljković (28:17).

Počinje druga četvrtina:

RTS/printscreen

10. minut – Dobro je, Lavice posle 10. minuta vode sa 23:15. Samo neka tako nastave.

8. minut – Lavice kontrolišu igru, a to se najbolje vidi na semaforu. Srpske košarkašice sve vreme imaju lepu prednost (19:13).

6. minut – Izabranice Marine Maljković dominiraju u većem delu prve četvrtine. Sve vreme su u vođstvu. Portorikanke postižu dve trojke zaredom (17:10). Uzvraća Čađo.

4. minut – Dosta brzo su krenule naše košarkašice, igraju dosta agresivno, kako u napadu, tako i u odbrani. Većž sada imaju plus šest (8:2).

2. minut – Bolji početak naših Lavica. Sa dosta energije su krenule ovaj duel (4:2).

Počinje meč:

Srpska košarkašica Nevena Jovanović je svesna da će Olimpijski turnir biti jako težak, od samog starta.

– Nema lakih protivnika na OI. Duge su pripreme, i stalno ponavljam, nadam se da ćemo kad Igre počnu biti na onom niovu na kom želimo da budemo. Najbitnije nam je da budemo onakve u kakvom svetlu želimo da se predstavimo. A kako će biti… To ne zna niko – istakla je Nevena Jovanović.