IZA OVIH VRATA ŽIVI ZLO! ĆERKICU GODINAMA DRŽAO U KADI: Policajke provalile u stan da je spasu! Izneta jedva živa

Foto: elements.envato.com

„Majka devojčice je ubila svoju majku, nakon čega je on dobio starateljstvo nad devojčicom. Osam godina je nije izveo iz kuće. Prijavljivali smo ih i ranije, ali policija nije imala nalog da upadne u stan“, pričaju za „Blic“ šokirane komšije oca monstruma Uroša Pašajlića koji je godinama unazad držao svoje dete zatočeno u stanu.

Tagovi:

6 Одговор

  1. I ovo je za dozivotnu robiju!!!!
    Sram nas sve bilo sto cutimo i ovakve stvari ne prijavljujemo!
    Njihova stvar, necu da se mesam.. Ljudi mesajmo se, sve prijavljujmo dokle vise da gledamo unistene decije zivote!!! Uzas

    1. Pa jel vidis da je napisano da je prijavljivano i treba sve prijaviti, sve sto je sumnjivo. Ali policija nije imala nalog, ej nije imala nalog. A kad struju treba da iseku nekom siromahu tad imaju. Riba od glave smrdi. Pozdrav

  2. Zašto ne postoji zakon koji će ovakvim zločincima da stane na put na vreme, a ne da se dozvoli da zlostavljanje traje?
    Treba da pišemo peticije i da se borimo da se ovakva zverstva ne ponove. Uvesti smrtnu kaznu za ovakav prestup, jer se žrtva od ovakvog zlostavljanja neće oporaviti ceo svoj život.

  3. Proverite sve pre nego što nešto napišete. Majka devojčice nije ubila svoju majku, nego ju je u svađi gurnula, te je žena slomila kuk. I pišete u tekstu majka za ovu ženu koja je prijavila slučaj. Jeste li vi pismeni?

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Povezane vesti