Četvrta sezona serije “Stranger Things” objavljena je u petak na Netfliksu, a domaći fanovi serije dočekali su da vide Nikolu Đurička u ovom planetarno popularnom naslovu.
Ko je sklon bindžovanju do sada je pogledao delove sa našim glumcem, koji se pojavljuje u epizodnoj, ali ništa manje važnoj ulozi.
View this post on Instagram
Đuričko u ovoj seriji tumači ruskog švercera Jurija. Američki mediji navode da je Đuričko poznati glumac koji je glumio u nekoliko filmova i TV serija proizvedenih u njegovoj rodnoj Srbiji od osamdesetih, pre nego što je debitovao na engleskom jeziku u filmu “World War Z”, 2012. godine. Godinu dana kasnije takođe je imao ulogu u mini seriji “The Last Panthers.”
HELP FINALLY seeing Nikola Djuricko after 4 hours of watching as Yuri#StrangerThings4 pic.twitter.com/3UWhMoCP66
— марија🇷🇸| st did my mental health wrong (@kruskajepala) May 27, 2022
b92.net/nsuzivo.rs