PREGLED KOLA: Evo kako izgledaju tabele Prve i Druge novosadske lige nakon četiri odigrana kola (FOTO)

pregled kola

Prethodnog vikenda odigrane su utakmice 4. kola Prve i Druge novosadske lige.

U Prvoj novosadskoj ligi pola duela se igralo u subotu a pola u nedelju. Bilo je mnogo uzbudljivih duela i promena na tabeli. Subotnje duele otvorila je utakmcia u Stepanovićevu gde su se sastali ”Omladinac” i ”Susek”. Susečani su došli do prvih ovosezonskih bodova i to nakon preokreta. U Futogu smo imali triler završnicu. Bukovčani su još jednom u poslednjim minutama izbegli poraz, 1:1. Siržani na svom terenu igraju bez greške, ovog puta savladali su ”Proleter 1951” sa Slane bare koji je loše počeo sezonu. U Petrovaradinu smo imali podelu bodova, remizirali su ”Petrovaradin” i ”Bačka 1923” iz Đurđeva.

U nedelju su odigrana još četiri interesantan duela. Prvoplasirani ”Šajkaš 1908” jedina je ekipa koja nakon četiri kola ima maksimalan učinak a ovog puta savladali su ekipu ”Bačke” iz Begeča. Gospođinačko ”Jedinstvo” u komšijskom okršaju savadalo je ”Hajduk” iz Čuruga minimalnim rezultatom 1:0. ”Fruškogorac” iz Sremske Kamenice pobedom se popeo na poziciju broj četiri, novosadska ”Crvena Zvezda” je u problemu. U poslednjoj utakmici ”Jugović” je iznenadio i savladao ”ŽSK” iz Žablja.

Trenutna tabela Prve novosadske lige:

I u Drugoj novosadskoj ligi imamo samo jednu ekipu sa maksimalnim učinkom. Novosadski ”Borac” je golom u 93. minutu savladao ”Vinogradar” iz Ledinaca. Stražilovo je pretrpelo prvi poraz, minimalnim rezultatom savaldali ih je ekipa ”Železničara NS”.

U nedelju odigrano je preostalih pet duela. ”Čenej” je savladao ”Dinamo” iz Budisave dok u Titelu nije bilo golova. Utakmica je završena pre predviđenog vremena jer zbog obilinih padavina nije bilo uslova za igru pa su ”Titel” i ”Hajduk” iz Gardinovaca podelili bodove. ”Miletić” iz Mošorina ubedljivo je savladao ”Slanobarac” sa 5:2. Duel ”Tatre” iz Kisača i ”Obilića” iz Vilova završen je podelom bodova a podela bodova bila je i u Rakovcu gde su se sastali domaći ”Borac” i ”Petar Puača”.