VELIKI PREOKRET SRBIJE U SENCI SKANDALA: Orlovi slavili u potpuno LUDOJ UTAKMICI u Beču! Joveljić doneo pobedu nakon prekida!

Srbija Jordan

Ne baš savršeno izdanje fudbalske reprezentacije Srbije završeno je pobedom protiv Jordana rezultatom 3:2 nakon velikog preokreta u prijateljskoj utakmici.

Oko 10.000 srpskih navijača došlo je na “Viola Park” u Beču da bodri “Orlove” koji su, možemo da kažemo, podbacili na ovom meču.

Meč je obeležio prekid u 85. minutu, nakon izjednačujućeg gola Srbije, kada je, sudeći po onome što je moglo da se čuje od zvaničnog spikera, nekoliko navijača utrčalo na teren.

Prekid je trajao oko pet minuta nakon čega je utakmica nastavljena.

Orlovi su imali na ovom meču prednost rezultatom 1:0, ali zatim i zaostatak 2:1 sve do 83. minuta, ali je na scenu stupio Dejan Joveljić koji se nameće kao najbolje rešenje za utakmicu protiv Bugarske u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Orlovi u Razgradu igraju 20. juna, a na spisku zbog povreda nema Aleksandra Mitrovića, Dušana Vlahovića i Luke Jovića.